Carlsson Drewno ze Szwecji

Tartak LARS CARLSSON TRAVARU AB został założony w 1901 roku w miejscowości BRO, w południowej Szwecji. Rodzinna firma prowadzona przez miłośników drewna oraz ekspertów w tej branży działa nieustannie na szwedzkim rynku ponad 100 lat.

W związku z dużym rozwojem firmy, w 2008 roku powstał w Polsce pierwszy oddział na Pomorzu. W 2012 został stworzony tam skład drewna skandynawskiego o nazwie CARLSSON DREWNO, który oferuje drewno tarasowe, certyfikowane drewno konstrukcyjne, deskę elewacyjną, drewno impregnowane najwyższej jakości.

Sprawdź naszą ofertę
i zamów on-line

Pomorski oddział CARLSSON DREWNO zaopatruje całe Pomorze oraz poszczególne części Polski. Od tamtej pory szwedzkie drewno dostarczane przez nas zdobyło  uznanie za swoją jakość oraz profesjonalną obsługę. Lokalni stolarze oraz duże firmy ufają wyrobom z drewna skandynawskiego, a ich zadowolenie jest najlepszą gwarancją jakości.

W związku z dużym zainteresowaniem na polskim rynku naszym szwedzkim drewnem wykonanym ze świerku skandynawskiego oraz chęcią współpracy z nami coraz to bardziej oddalonych od nas klientów wyszliśmy temu naprzeciw. Dlatego przy drodze krajowej nr 62 Wyszków – Sokołów Podlaski, w odległości 70 km od Warszawy oraz znajdującej się w sąsiedztwie trasy S8 Warszawa – Białystok, w miejscowości Pogorzelec powstał nowy oddział CARLSSON DREWNO CENTRAL Sp. z o.o.

Nowy skład drewna posiada duży wybór drewna konstrukcyjnego, certyfikowanego, tarasowego, elewacyjnego, podłogowego dostępnego od ręki. Nasze drewno skandynawskie jest wyselekcjonowane, zawsze wysokiej jakości.

Posiadamy różne przekroje i długości materiałów na miejscu. Transport na życzenie klienta uzgadniany jest indywidualnie. Posiadamy certyfikaty dla różnych  nośności : drewno C24, drewno C30 , drewno C18 oraz drewno C14.  Nasze drewno impregnowane posiada także certyfikat impregnacji NTR .

carlsson drewno szwecja
carlsson drewno szwecja tartak
świerk skandynawski deski legary drewno
drewno suszone certyfikowane szwedzkie legary deski
świerk skandynawski deski
drewno szwedzkie deski legary
firma tartak świerk skandynawski
tartak szwedzki piły drewno
produkcja desek tartak drewno legary
piła tartakk szwedzki

Szeroki asortyment drewna

Wieloletnie doświadczenie, tradycja i historia rodzinnego tartaku sprawiła, że staliśmy się koneserami drewna. Mamy nadzieję, że obsługa oraz serce, które wkładamy w naszą działalność przełoży się na zadowolenie naszych klientów.

Nasi klienci mają teraz na wyciągnięcie ręki kompleksowy skład drewna budowlanego. Zapewniamy pełny asortyment drewna budowlanego, drewna konstrukcyjnego, drewna certyfikowanego, drewna tarasowego, legarów, podbitki dachowej, podbitki drewnianej, deski boazeryjnej, deski podłogowej, deski elewacyjnej w województwie mazowieckim, w Łochowie koło Warszawy.

Dodatkowo przez możliwość zamówień online oraz naszych rozwiązań logistycznych możemy trafić do każdego zakątka Polski. Trafiamy pod każdy dom klienta oraz do każdego wykonawcy. Zależy nam, by nasze drewno było  częścią Twojego domu.

Serdecznie zapraszamy do naszego oddziału lub do zakupów online! Liczymy  na owocną współpracę!

Sprawdź naszą ofertę
i zamów on-line