Nasze realizacje

Nasze drewno skandynawskie jest uniwersalnym produktem i znajduje zastosowanie przy budowie domów z drewna, tarasów, wykończenia wnętrz i elewacji.

  • Deski tarasowe ze świerku skandynawskiego impregnowane ciśnieniowo posiadają naturalny kolor drewna z zielonkawą powłoką co nadaje im unikalnego wyglądu.
  • Szwedzkie drewno impregnowane może użyte być do tarasów, zadaszeń, altan ogrodowych, mebli, donic drewnianych;  a tak naprawde ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.
  • Szwedzka deska elewacyjna cechuje się wysoką jakością i trwałością oraz wyrafinowanym wyglądem wewnątrz jak i z zewnątrz budynku.
  • Drewno skandynawskie jako materiał wykończeniowy używany jest do zewnętrznych elewacji budynków, dekoracji elewacyjnych, podbitek dachowych, sufitów, ścian i zadaszeń.
  • Szwedzkie drewno konstrukcyjne uznawane jest przez stolarzy za produkt najwyższej jakości i trwałości. Praca wykonywana tym materiałem to czysta przyjemność i precyzja. 

Drewno budowlane wykonane ze świerku skandynawskiego to gwarancja jakości, a potwierdzeniem na to są nasze certyfikaty. Nasze drewno certyfikowane służy już od wielu lat naszym klientom jako bezpieczeństwo i gwarancja trwałości. 

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji oraz inspiracji.

Zastosowanie drewna skandynawskiego

Sprawdź naszą ofertę
i zamów on-line